1. Newsroom

Fotografia e Bar Refaeli-t që shpërtheu Instagramin

20170527230609 20170527230442 14466343 1108824092535054 14603583 o

Supermodelja Bar Refaeli, 31 vjeç, u bë nënë e vajzës së saj të parë Liv vetëm para gjashtë javësh.

Dhe vetëm kaq ka mjaftuar që ish e dashura e Leo Di Caprio-s të vendosë një foto vetëm me të brendshme në profilin e saj në Instagram që ka revolucionuar rrjetin: në më pak se 24 orë ka marrë më tepër se 71.000 ‘likes’ dhe ka ngritur shumë debat në lidhje me rikuperimin e saj të shpejtë. 

Modelja kishte tërhequr vëmendjen në rrjete edhe në gusht me një fotografi 20 ditë pas lindjes. Ajo pozonte në një pishinë me bikini. Fotoja mori 65.000 ‘likes’. 


Ëngjëlli i Victoria’s Secret ka ndarë me 2.3 milionë ndjekësit e saj në Instagram gjithë procesin e shtatzënisë, që tashmë duket shumë i largët. 

Top