1. Newsroom

Sfida manekin me Michelle Obamën në Shtëpinë e Bardhë

20170527230627 15007974 1150575335026596 1228080713 o

Takimi me skuadrën e basketbollit Cleveland Cavaliers është një nga të fundit që bëri presidenti Obama përpara largimit nga detyra. 

Sigurisht që të të lavdërojë presidenti i Shteteve të Bashkuara është një nga ato gjëra që ndodhin vetëm një herë në jetë, por ekipi u ndje veçanërisht i entuziazmuar kur takoi zonjën e parë Michelle Obama. DIsa prej lojtarëve si LeBron James, Kevin Love dhe J.R. Smith bënë selfie me zonjën e parë. 


Biles, ata realizuan edhe ‘sfidën manekin’  me të. ‘Sfida manekin’ është shumë në modë këto ditë në rrjetet sociale, por është e vështirë që t’ia kalosh versionit të Cleveland Cavaliers në Shtëpinë e Bardhë me Michelle Obama. 
Top